Forum sojuszu FG:RotS

Forum sojuszu Federacja Galaktyczna: Riders on the Storm


#1 2007-01-08 09:54:21

Elessar

Rada Sojuszu - Admin/ Emeryt

status esteledain@jabber.wp
7585974
Call me!
Skąd: Kielce
Zarejestrowany: 2006-11-21
Posty: 677
WWW

Pożegnanie ;))

Nadszedł na mnie czas czas wystartować w otwartą i niezbadaną  przestrzeń z 2 kompletami ubrań, palnikiem plazmowym, patelnią i kosmiczną wędką i szukać nowych wrażeń poza własnym Imperium

Pozdrawiam Stary Skład, z którym tak długo grałem jeszcze w aNRI, jak również nowych sojuszników których zyskałem po fuzji Życzę wszystkim powodzenia w dalszym rozwoju i jeszcze większych podbojów )

Xactla -przekazuje Ci administrację forum. Dbaj przede wszystkim o archiwizowanie i TOP 10 bitew . Sam też jeszcze się pojawie . Zrzekam się także na Twoją korzyść statusu Założyciela. Mam nadzieję, że w nowym zarządzie będziecie się dogadywać i rozruszacie trochę sojusz

Moskit- mianuję Cię na członka Rady Sojuszu w moje miejsce, aby zostala zachowana równowaga pomiędzy dwoma sojuszami, które weszły w fuzję. Mam nadzieję, ze przyjmiesz nominację- jeżeli nie proszę wyznacz inną osobę wspólnie z Xactlą

Powodzenia.

Ps: Moje konto trafi dzisiaj w inne ręce i będzie pewnie fabryką surki na sprzedaż, więc niestety dla sojuszu straci ono znaczenie, nie wiem czy przyszły właściciel będzie chciał pozostać w sojuszu.


"An open mind is like a fortress with its gate unbarred and unguarded."

Offline

 

#2 2007-01-08 10:07:37

Moskit

Rada Sojuszu

Zarejestrowany: 2006-11-22
Posty: 29

Re: Pożegnanie ;))

Pozdrawiam Cię Ellessar, i życze powodzenia w realnym świecie, kiedyś i ja skończe ten żywot. Powodzenia sojuszniku może kiedyś wrócisz jeszcze. Pozdrawiam serdecznie.

Offline

 

#3 2007-01-08 11:08:09

Makli

Użytkownik

Skąd: Kielce
Zarejestrowany: 2006-11-22
Posty: 57

Re: Pożegnanie ;))

eee ja też myśle żeby skończyć z tym badziewiem , najlepiej żeby odejść jako nie pokonany:)
pozdrawiam i wszystkiego najlepszego z okazji dnia wolnego od ogame.

Offline

 

#4 2007-01-08 11:09:51

Lila

Rada Sojuszu

Zarejestrowany: 2006-11-22
Posty: 27

Re: Pożegnanie ;))

Powodzenia, smutno mi......

Offline

 

#5 2007-01-08 16:57:40

Xactla

Rada Sojuszu

9211704
Skąd: Pionki
Zarejestrowany: 2006-11-22
Posty: 59

Re: Pożegnanie ;))

Szkoda, ale cóż trzeba się pogodzić. Stary skład się wykrusza, Shinu, Azrael, teraz Ty

Powodzenia w realu, gratulacje porzucenia nałogu

Wpadaj do nas w odwiedziny.


Niebo mnie nie chce, piekło się boi, że nim zawładnę...
Moony własne: 2(56%,20%)
Moony dane: 2(7%,42%)

Offline

 
Forum sojuszu FG.RotS. Założył Elessar ;)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.b2st.pun.pl www.worldofbleach.pun.pl www.psf.pun.pl www.burningelitelegion.pun.pl www.metinboty.pun.pl