Forum sojuszu FG:RotS

Forum sojuszu Federacja Galaktyczna: Riders on the Storm


#1 2007-06-10 12:32:47

Mariusz21

Rada Sojuszu

2379665
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2006-11-22
Posty: 39

nasz sojusz

Uważam ze nasz sojusz zaczyna umierać i trzeba zrobić cos by temu zapobiec. Moze macie jakies propozycje jak tak to piszcie tyczy sie to wszystkich członków sojuszu. Ja uważam ze moglibysmy dołaczyc do naszego sojuszu jakis inny mniejszy sojusz przy czym oczywiscie władza została by w naszych rękach.

Offline

 

#2 2007-06-13 09:47:51

Lila

Rada Sojuszu

Zarejestrowany: 2006-11-22
Posty: 27

Re: nasz sojusz

Mam takie samo wrażenie, że nasz sojusz to grupka ludzi grających tylko dla siebie ( sama taka jestem, mea culpa), nie wiem czy przyjęcie nowych ludzi cos zmieni, może byc gorzej bo znów będą nowi, więc więzy jeszcze bardziej się rozluźnią. Mnie juz tez niekiedy się myli kto u nas jest kim, bo zmieniają sojusznicy nicki, nie wiem po co.......A wogóle Polacy to ludzie, którzy jednocza się w obliczu jakiejś klęski, wojny, wtedy są grupą......więc ja pomyślałam może by jakąś wojnę wypowiedzieć innemu sojuszowi? Co o tym sądzicie? ( ciekawe czy ktoś wogóle na nasze forum zagląda......)

Offline

 

#3 2007-06-13 10:56:08

Lord Chriss

Użytkownik

Skąd: Z pod Wawelu
Zarejestrowany: 2006-11-21
Posty: 64

Re: nasz sojusz

kilka osób zagląda:D,może by ściągnąć do sojuszu osoby które są niezrzeszone a posiadają planety w pobliżu naszych kordów,jak ludzie ssą bliżej w galaktyce łatwiej o współpracę zarówno militarną jak i materialną....co do wojny to trzeba by zrobić przegląd floty sojuszu,żeby nie porywać się z motyką na słońce..

Offline

 

#4 2007-06-13 16:48:07

 Riddick_

Użytkownik

303180
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-11-21
Posty: 30

Re: nasz sojusz

Niestety ja floty nie posiadam i długo posiadać jeszcze nie będę. Brak mi jest zupełnie czasu na dbanie o nią, przy moim obecnym trybie pracy i wyjazdach co parę dni na parę dni - jest to praktycznie niemozliwe. Wciąż rozwijam planetki ekonomicznie + badania, ale mam nadzieję że kiedyś to się zmieni i poszaleję troszkę z flotą Co do propozycji fuzji - jestem jak zwykle za i popieram takze pomysł z przyłączaniem nowych członków niezrzeszonych. Tak jak kiedyś może warto aby każdy napisał kilka lub kilkanaście zaproszeń do graczy bez sojuszu którzy są przynajmniej w TOP 1000? ..mamy jeszcze 3 kolegów w akademii którzy mają powyżej 200k punktów


„Jedynym dowodem na to, że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja, jest to, że się z nami nie kontaktują.” Albert Einstein

Offline

 

#5 2007-06-13 20:40:01

Olol79

Rada Sojuszu

8464429
Zarejestrowany: 2006-11-21
Posty: 4

Re: nasz sojusz

Wojna jak wojna, ale z szukaniem chetnych do sojuszu jestem za. Ja do kazdego z nas mam daleko i jak sa rozne sytuacje to nic z tego, bo wszedzie daleko. Mysle ze trzeba szukac ludzi ktorzy maja wiecej niz 250 000 pkt.
A z akademi tzeba dolaczyc.
Jesli chodzi o fuzje to mozna nawet ze slabszym sojuszem.

Offline

 
Forum sojuszu FG.RotS. Założył Elessar ;)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forumrzesza.pun.pl www.ak45.pun.pl www.earth2140.pun.pl www.psychoczopki.pun.pl www.newlongjupl.pun.pl